NE ARAMIŞTINIZ ?

Medya

21.11.2019

Geleceğe Nefes Olduk

'Geleceğe Nefes' olsun diye, 11 milyon fidanın toprakla buluşması için kazmalar vuruldu, toprakla buluşan her fidana cansuyu verildi.

Geleceğe miras olacak seferberlik kapsamında, 81 ilde eş zamanlı olarak fidanlar toprağa bırakıldı. 7'den 77'ye herkes saat 11:11'de, 2023 noktada tam 11 milyon fidanı toprakla buluşturmak üzere bir araya geldi.

'Daha Yeşil Bir Türkiye İçin' tüm yurtta fidanların toprakla buluştuğu etkinlik kapsamında Termik Santraller Genel Müdürü’müz Şahin YILDIRAN, Maden Direktörümüz Hakan Tanzer AYDOĞAN, birim müdürleri ve çalışma arkadaşlarımızın da katılımı ile fidanlar toprağa bırakıldı.

Yatağan Kaymakamı Hayrettin ÇİÇEK, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa TOKSÖZ ve mahalli yöneticilerin de katılım gösterdiği etkinlikte Genel Müdürümüz Şahin YILDIRAN Yatağan’ın en önemli üretim sahasından biri olan Termik Enerji Ailesinin Yatağan’da ki tüm sosyal sorumluluk sahalarında olması ve karşılıklı olarak katma değerin arttırılmasının önemini vurguladı. Yatağan halkı ile birlikte ürettiğimiz enerjimizle tüm ülkedeki üretimi destekliyoruz dedi. Doğan Köy’de Yatağan Termik Enerji’nin korusunu çalışanlarla birlikte oluşturmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.