NE ARAMIŞTINIZ ?

Medya

27.05.2019

İÇ DENETİMCİ EĞİTİMİ BAŞLIYOR

               Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. 5 farklı alanda ISO belgelerini almak için Entegre Yönetim Sistemlerini hızlı bir şekilde kuruma oturtma çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu bağlamda tamamen gönüllülük esasına göre kurulan İç Denetim Ekibi 6 gün sürecek olan denetimci eğitimine 6 Mayıs Pazartesi günü başlıyor.

               Eğitimin içeriğinin doğru şekilde oluşturulması ve denetçilerin uygunsuzlukları kurum içinde bulup planlayıp, düzeltebilmeleri için Yatağan Termik Enerji’de küçük bir toplantı ve sınav gerçekleşti. Katılımcılar tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak bu ekipte yer aldıkları için 2,5 günü teorik, 2,5 günü saha uygulaması, 1 günü de raporlama eğitimi olan bu yoğun eğitimin ardından iç denetçiler ISO denetimlerinden önce uygunsuzlukları teşhis edebilecekler.

               İç Denetçiler her ay saha turu ile uygunsuzlukları kendileri gözlemleyecekleri gibi personeli de bu konuda yönlendirerek her türlü uygunsuzluğun teşhisi sağlanacak. Şirket politikası ve yönetimin taahhüttü çevreye duyarlı, sıfır iş kazalı bir üretim sağlamak.