NE ARAMIŞTINIZ ?

Entegre Yönetim Sistemi Kapsamı

  YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI

  Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. de Entegre Yönetim Sistemi kapsamı; açık ocak linyit üretimi, termik santral işletmesi ile elektrik enerjisi üretimi ve yan ürünler satışı olarak belirlenmiştir.

  Entegre Yönetim Sistemi çalışanlarımızı, müşterilerimizi, yüklenicilerimizi, ziyaretçilerimizi, stajyerlerimizi, tedarikçilerimizi, görevlendirmedeki çalışanlarımızı, denetim ve kalibrasyon için gelen özel ya da resmi kuruluşları kapsamaktadır.

  Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. sanayi bölgesinde olmamakla birlikte, yakınında çok sayıda mermer sahası bulunmaktadır. Tarım alanlarına, ormanlara ve zeytinliklere yakın olup iş sahaları içinde yer alan tarım arazilerine dekapaj alanlarından alınan zeytinleri ve yeni zeytin fidanı dikerek, kömür rezervi bitmiş orman vasıflı arazilere fıstık çamı, akasya, selvi dikerek orman ve tarım alanlarına katkı sağlamaktadır.

  Tesis yakınında şahıslar tarafından alüvyonlarda açılmış kuyular bulunmakta, açılan bu keson kuyular çoğunlukla sulama amacıyla kullanılmaktadır. Santralin su ihtiyacı 5 km uzaklıktaki Dipsiz su kaynağından karşılanmaktadır. İşletmemiz Kamışdere Çayı’na 500 metre, Girme-Ilıca Barajı’na 5, Kazan Göleti’ne 10, Bayır Barajı’na 17 km uzaklıkta bulunmaktadır.

  En yakın yerleşim yeri 200 metre mesafedeki Şahinler Köyü’dür.

   

  Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Santral Şube Adres:

  Şahinler Mah. Şahinler Sok. No:259 Yatağan / Muğla

  Yatağan Termik Enerji Üretim A.Ş. Maden Şube Maden Sahaları Adresleri:

  Eskihisar Adres: Akyol Mh. Mücavir Alan No: 100 – 101 Yatağan/Muğla

  Bağyaka Adres: Bağyaka Mh. Havadan Sk. No:31 Yatağan/Muğla

  Tınaz Adres: Kafaca Mh. Geli Küme Evleri No:31 Yatağan/Muğla