NE ARAMIŞTINIZ ?

Medya

05.10.2020

VEDAT EREN ve MUHAMMET OKSAŞ MESLEĞE VEDA ETTİ

 

Yatağan Termik Enerji A.Ş. de uzun yıllardır Maden Direktörlüğü Bakım Müdürü olarak çalışan Vedat Eren ve Maden Direktörlüğü   Üretim Müdürü olarak görev yapan Muhammet Oksaş mesleğe veda etti.

Termik Santraller Genel Müdürü Korhan Tiryaki’nin katılımıyla Maden Direktörlüğü’nde gerçekleşen tören ile uzun yıllardır Yatağan Termik Enerji’ye emek veren çalışma arkadaşlarımız Vedat Eren ve Muhammet Oksaş mesleklerine veda ettiler. Törene Eren ve Oksaş’ın çalışma arkadaşları da katıldı.

Yuvadan ayrılmanın hüznünü yaşayan Eren ve Oksaş, yerlerini gençlere bırakmak için ayrıldıklarını dile getirerek; “genç arkadaşların her türlü sorusu için hazırız. Buradan ayrılıyor olmamız burası için emek harcamamıza engel teşkil etmiyor. Burası bizim için bir yuva, okul oldu.” Diyerek duygularını ifade ettiler.

Törende konuşan Tiryaki; “kapımız sizlere hep açık olacaktır. Burası artık sizin çalıştığınız yer değil, bundan sonra kendi iş yerinizdir.” Dedi.

Törenden sonra Tiryaki, Eren ve Oksaş’ın plaketlerini takdim ederek onlara teşekkürlerini iletti.

Biz de çalışma arkadaşlarımıza uzun yıllardır verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyor, sağlıkla ve huzurla yaşayacakları emeklilik yılları geçirmelerini temenni ediyoruz